Jsme tu pro Vás, abychom splnili Vaše přání.

O NÁS

Společnost TS-Stavokon s.r.o. se zabývá realizací novostaveb soukromých i komerčních objektů. Zakládáme si na dodržování smluvených dohod a termínů, odvádíme kvalitní práci ke spokojenosti našich zákazníků.

Naše stavební firma zaměstnává proškolené odborníky vzdělané v oboru s mnohaletou praxí ve stavebních profesech, jak u nás, tak v zahraničí. Spolupracujeme s odborníky v přidružených oborech a jsme schopni provést kompletní výstavbu a rekonstrukci, včetně povolení, statického posudku, revizních zpráv až po dodání vestavného nábytku a kuchyňských linek na míru.

SLUŽBY

Image

NOVOSTAVBY RD

Zajišťujeme stavbu RD „na klíč“ – zajistíme dodávku stavebních prací, dodávku řemesel, instalací a profesí.

Image

ZATEPLENÍ FASÁD

Při výběru zateplovacího materiálu se řídíme přáním zákazníka a v případě zájmu vám můžeme i odborně poradit.

Image

REKONSTRUKCE OBJEKTŮ

Provádíme modernizace, rekonstrukce rodinných domů, bytových jednotek, přestavby bytů na bezbariérové.

Image

PŮDNÍ VESTAVBY

Půdní vestavba je elegantní způsob, jak získat plnohodnotné bydlení. Navíc jde o ekonomicky výhodnější řešení než přístavba.

Image

TERÉNNÍ ÚPRAVY

Na každém pozemku je nutné z počátku vyřešit terénní nerovnosti a modelace terénu, tj. hrubé terénní úpravy.

Image

NEPOŽADUJEME ZÁLOHU

Nepožadujeme u zakázek do 150.000 Kč žádné zálohy. Fakturujeme až po předání díla, nebo dle soupisu provedených prací měsíčně.

HISTORIE

Naše firma TS-Stavokon vznikla teprve v roce 2020, kdy jako společnost s ručením omezením, byla zapsána do obchodního rejstříku v oboru vázané živnosti: provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Nicméně základy naší firmy se datují od roku 2008, kdy jsme působili ve stavebních činnostech jako OSVČ v různých řemeslných oborech. Své profesní záruky můžeme tedy opřít o dlouholeté zkušenosti našich zaměstnanců a vedení firmy v oblasti výstavby a rekonstrukce.